Návštěvy
Dnes: 16Celkem: 26590

O nás

Taneční studio High Edition bylo založeno na podzim roku 2007. Avšak pomyslná taneční historie členů této rodiny se u některých datuje již v ranném věku – koketováním s gymnastikou či společenskými tanci. Oproti tomu jiní se k tanci dostali až mnohem později. Místem setkání většiny těchto rozličných cest byla taneční škola Dynamic. Zde se každý svou vlastní cestou doslova protančil do tehdejší elitní složky, která nabídla krásu velkých formací a první nástup freestylového tancování (improvizace) v České Republice. Ale po pár letech tito tanečníci s formující se vlastní vizí a chutí dělat věci po svém uznali, že je čas jít dál. Příběh High Edition začal.

 

Nový vítr v zádech katapultoval skupinu hned několik měsíců od svého vzniku mezi Top 4 české street dance crew na Dance Floor Attack v roce 2008. High Edition se záhy rozrostla a už nebyla tvořena jen hlavní složkou zvanou Battle team, ale skupinou pokročilých tanečníků (HAJATA) a mírně pokročilými (Áčka).

 

Filosofie Battle teamu je spojena s pojmy freestyle, battle a jam. Členové se stylově profilují každý podle svých schopností, tanečního smýšlení a různého vnímání hudby.


"Každá ves jiný pes“ se v případě HE stává strukturou kolektivu, která dohromady tvoří celek plný osobností, jež se doplňuje nejen v rovině taneční ale i lidské. K dnešnímu datu se Battle team sestává z desíti tanečníků – Hanka, Alinka Pralinka, Yellou, Paty, Honza, Viktor, Atyom, Evgen, Mira a Emil . Každoročně se členové battle teamu zúčastňují bezpočtu battlů, soutěží a workshopů a to nejen po České Republice, ale i na Slovensku, v Holandsku či Německu. High Edition si neustále drží post jedné z nejúspěšnějších crew ČR a její členové se podílejí na organizaci mnoha tanečních akcí.

 

Navštivte také …